teisipäev, 13. mai 2014

,,SUVI RAAMATUGA 2014" Järva-Jaani valla raamatukogude suveprogramm kutsub õpilasi lugema ka suvel. Suvelugemisest saab osa võtta Järva-Jaani ja Karinu raamatukogus 1.06.2014-31.08.2014 ,,Suvi raamatuga 2014"viiakse läbi kolmes vanuserühmas:I-II kl., III-IV kl.ja V-VI kl. Igale vanuserühmale on valitud lugemiseks eakohased ja põnevad raamatud. Korraga saab laenutada 1 raamatu. Kokkuvõtte suvelugemisest teeme septembris. Parimatele auhinnad! Tule julgesti osalema! Mõtelda on mõnus, lugeda on lahe!

1 kommentaar:

  1. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

    VastaKustuta