kolmapäev, 8. jaanuar 2014

Algas XII Nukitsa konkurss.Kõigil lastel (vanuseni 16 aastat) on Järva-Jaani raamatukogus võimalik valida 2012-2013 aastal ilmunud eesti lastekirjanduse teoste hulgast oma lemmik autor ja lemmik kunstnik(illustraator) ja vastav hääletussedel täita. Kõigi hääletussedeli täitjate vahel loositakse pääsmed pidulikule Nukitsa XII konkursi lõpetamisele. Tulge oma lemmikuid valima!

1 kommentaar:

  1. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

    VastaKustuta